İşletim sisteminiz Flash Ögeleri Desteklemiyor.

Yüklemek için tıklayınız.

..:: Hakkımızda ::..

 
 


 
     1997 tarihinde  kurulmuş olan YENİGÜLLER Uluslararası Nakliyat İthalat İhracat Kerestecilik İnşaat Taahhut  Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, sektöre damgasını  vurmanın haklı gururunu  üzerinde taşımaktadır. Dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme yaparak, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

      Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

      Firmamızın faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak sektörde YENİGÜLLER Uluslararası Nakliyat olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

 
 
Misyonumuz ::..
      Nakliyat sektöründe 1997 yılından bu yana yarattığımız entellektüel sermayeyi en üst düzeye çıkarmak.
 
Vizyonumuz ::..
      Türkiye'de Nakliyat sektöründe yarattığımız imajı daha da ileri taşımak.
 
Üye  Olduğumuz Dernekler ::..
      * RODER
      * UND
 

Duyurular